O nás

Naše truhlářství se specializuje vždy na přání zákazníka ať je jím domácnost či větší firma. Vyrábíme drobné předměty, zakázkový nábytek i velké celky.

Máme zkušenosti s různými druhy materiálu (masiv, lamino, dýha), jejich kombinacemi i povrchovou úpravou (barva, moření, voskování olejování). Přání zákazníků jsou rozličná a tak je důležitá vzájemná komunikace i způsob technologie. Proto máme více dodavatelů a široké spektrum vzorníků, abychom dostáli i těm nejodvážnějším představám.

Máme velmi dobré zkušenosti se spoluprácí s paní Kateřinou Hanušovou - Brišovou, DiS - desigové služby KBH desing. Pokud si nevíte rady s Vaším interérem nechte se inspirovat jejich nápady.

Zakázková výroba je rozličná svou různorodou technologií a různými doplňky. Proto není problém do výroby zapojit elektrické prvky nebo specifické kovové díly. Pokud je to technicky možné, lze vyrobit téměř cokoli. Takže probuďte svou fantazii a můžete si přát…

Do naší fotogalerie vkládáme průběžně nové obrázky našich výrobků. Můžete se podívat, co všechno už jsme pro Vás vyrobili.

 

Bližší informace Vám poskytneme na:

tel.: 776 676 072

petr.harigel@seznam.cz